Hizmet sektörünün ne kadar önemli olduğunu, İnsana İnsanla hizmet vermenin zorluğunu ve ne kadar titiz olduğunuzu çok iyi biliyoruz ve bu yüzden ilkel yöntemler ile değil, modern yöntemler ile eğitimli tecrübeli genç ve dinamik personelimize güvenebilirsiniz.

Hayır. Vitrin Temizlik’in amacı, var olan sorumluluğunuzu azaltmaktır; kesinlikle size sorumluluk eklemek değil! Profesyonel bir temizlik hizmeti olarak, personelin istihdamının maaşının, sigortasının ve İşçi Tazminatı dahil, tüm yasal gereklilikleri yapılmaktadır.

Vitrin Temizlik haftalık, iki haftada bir ve aylık olarak düzenli temizlik hizmeti almanızı tavsiye eder. Bu periyodik temizliğin dışında özel olarak bir defalığına da temizlik hizmeti almanız durumunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Hayır. günlük temizliklerde İmzalanacak hiçbir sözleşme yok. Sadece uzun vadeli çalışma durumunda sözleşme yapılmaktadır.

Evde olmanıza gerek yok. Sadece bize kapıyı açmanız ve iş bitiminde evinizi kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir.

Kocaeli Temizlik firması olarak biz; Bina temizlik Hizmetleri, yenilikçi yaklaşımlar ve üstün ekipman kullanımı ile mükemmel, endüstriyel temizlik hizmetleri sunmaya adanmış profesyonellerden oluşan bir ekip ile sağlanabilir. Yüksek kalitede endüstriyel temizlik hizmetleri, düzenli olarak rutin programlara bağlı olarak ya da derin temizlik gerektiren büyük projeler için kullanılabilir. Endüstriyel Temizlik Bakım Projeleri’nin verimli, hızlı bir şekilde tamamlanabilir ve maliyet etkin olarak tasarlanması gerekmektedir. Vitrin Temizlik etkin projeleri tamamlamak için uzman endüstriyel temizlik ekipmanları ve cihazları kullanmaktadır. Tüm endüstriyel temizlik projeleri SGÇ (Sağlık – Güvenlik – Çevresel) programı ile uyum içinde ve müşterilerimizin SGÇ gereksinimleri ile birlikte tamamlanır. Firmamız engin bilgi birikimi ile Türkiye’de bir çok projeyi başarı ile sonuçlandırmıştır.

Halılarınızın, el ve ayak değmeden, tam otomatik, halıların içerisine yerleşmiş kirleri çıkarmaya yarayan vakum özellikli, halı yıkama makinelerinde yıkanıyor.

Halılarınızın, kolay durulanabilen, yapışkan kalıntı bırakmayan, özel formülü ile kirleri dipten yüzeye taşıma özelliği olan, halınıza parlaklık, renklerine canlılık veren, antibakteriyel ve antialerjik özelliği olan, yumuşatıcılı şampuanlar ile yıkanıyor.

Halılarınızın yıkandıktan sonra, içerisinde bulunan toz, deri döküntüsü ve maytların, sıkma işlemi ile birlikte suya karışarak halı içerisinden uzaklaştıran, rulo santrifüj halı sıkma makinalarında, fazla sularından arındırılır.

Halılarınızın, kurutma için hazırlanmış özel kurutma makineleri ile donatılmış odalarda dış etkenlerden etkilenmeden kurutulmaktadır.

Halılarınızın, teslim alırken açılıp kontrolünü yapıp, yırtık, kir, v.b olumsuz durumların olup olmadığını kontrol ederek teslim ediyoruz.