Öğrenci Yurt Temizliği

Öğrenci Yurt Temizliği

Öğrenci Yurt Temizliği; Faaliyette olduğumuz bölgede öğrenci yurdu sayısı oldukça fazladır. Öğrenci yurtlarından odalar genelde birkaç kişiliktir. Yemek, duş, tuvalet gibi ortak kullanım alanları mevcuttur. Her alanda ayakkabı ile dolaşılır olduğu için, dışarıdan çok sayıda mikrop girişi olur. Ve çok sayıda insan kullanımı olduğu için, oldukça fazla kirlenir ve sıklıkla, özellikle ortak kullanılan alanlarda, temizlenmek zorundadır.

Öğrenci Yurt Temizliği

Oda içi temizlikleri, o odayı paylaşan kişiler yapar genellikle. Diğer alanlar, koridorlar görevli temizlik elemanlarınca temizlenir. Ancak bu temizlikler, her gün yapıldığı halde, detaylı olmadığı için gerekli hijyeni oluşturmaya yetmez. Bu nedenle belli periyodlarla, profesyonel detaylı öğrenci yurt temizliği yapılmalıdır. Firmamız uzun yıllardır, tüm bölgedeki yurtlar için temizlik hizmeti vermektedir.  Çalıştığımız tüm yurtlarla, temizliğe verdiğimiz önem ve gösterdiğimiz profesyonel çaba ile tekrar tekrar çalışma fırsatı buluyoruz. Bizim için en önemli olan, çalıştığımız müşterinin memnuniyeti, güveni ve geri dönüşleridir.

Sitemizdeki iletişim kanallarından bizden randevu alarak, detaylı öğrenci yurt temizliği yaptırabilirsiniz. Başvurunuz hemen programa dahil edilip, size en kısa süreye randevu günü oluşturulacaktır. Her ortamın kendine özel temizlenme şekli, malzemesi ya da temizleme için gereken makine ve ekipmanı vardır. Doğru malzeme ve ekipmanlar ve profesyonel bir ekiple, öğrenci yurt temizliği işleriniz, güvenli ve hızlı bir şekilde halledilir.

Özellikle çok kişi tarafından paylaşılan banyo ve tuvalet temizliği, hastalık oluşumunu engellemesi açısından, oldukça detaylı yapılmalıdır. Sahip olduğumuz buhar makineleriyle tüm duşlar duvardan, tabana kadar temizlenir, tüm duş başlıkları, armatürler mikrop barınmasını önleyecek temizlik malzemeleriyle iyice temizlenir. Hepatit ve diğer bulaşıcı hastalıkları önlemek için klozet içi ve dışı tek kullanımlık temizlik malzemeleriyle, ovularak tüm mikrop ve bakteriden arındırılır. Islak zeminler derz aralarına kadar iyice fırçalanarak yıkanır ve temizlenir. Kapılar, kapı kolları, aynalar, lavabolar, hiçbir detay atlanmaz.

Binadaki tüm camlar, camda çizik oluşumuna neden olmayan temizlik malzemeleriyle silinir ve toz yapışmasının engelleyen maddelerle parlatılır. Merdivenler, merdiven kolları en ince detayına kadar temizlenir. Zararlı böcek ve buna benzer oluşumlarını önlemek için, hijyenik malzemelerle, tüm yurt batan aşağı temizlenir. Zeminler temizlendikten sonra, özel makinelerle parlatma ve cilalama işlemleri yapılır.

Geleceğimiz olan çocuklarımızın, sağlıklı bir ortamda yaşayabilmeleri ve ders çalışabilmeleri için, firmamız olarak en büyük özen ve itinayı göstermekteyiz. İrtibata geçin, profesyonel hizmet alın.