Kocaeli Yurt Temizliği

Kocaeli Yurt Temizliği

Kocaeli Yurt Temizliği birbirinden farklı bölge, şehir ve kültürden gelmiş kız veya erkek birçok öğrencimize kucak açan, ev ortamını aratmamaya çalışan yurtlarımızın kalitesi oldukça önemlidir. Bu kalitenin değerini belirleyen temel ölçütlerin başında yurt temizliği gelmektedir. Sağlık standartlarında, temiz, hijyenik bir yurt ortamında öğrencilerimizin güvenle yaşaması oldukça önemlidir. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde Kocaeli yurt temizliği dendiğinde akla gelen en güvenilir isim olmak Vitrin Temizlik Firmasının esas gururu olmuştur.

Kocaeli Yurt Temizliği

Yurtlar yüzlerce bazen binlerce öğrenciyi içinde barındıran bir kurumdur. Yurtlarda yaşayan öğrencilerin özel kullanım alanları oda ve banyo/ tuvaletleri olabildiği gibi yemekhane, salonlar, kantin, spor salonu veya kütüphane gibi toplu kullanıma açık alanlar da mevcuttur. Gerek özel kullanım alanları olsun gerekse ortak kullanım alanları olsun öğrencilerimizin kaliteli barınma ihtiyacının karşılanması için daimi hijyene sahip olmalıdır. Ancak bu hijyenin mevcut olabilmesi için işinde uzman profesyonel ekipler tarafından hiçbir detay atlanmadan ve tüm mevcut teknoloji koşulları kullanılarak sağlanması gerekir. Kocaeli yurt temizliği için bu yüzden doğru adrestesiniz, Vitrin Temizlik bu yolda size en doğru rehber ve yoldaş olmayı kurulduğu yıldan itibaren kendine görev edinmiş nadir bir firmadır.

Kocaeli yurt temizliği alanında profesyonel temizlik ekibimiz alanında oldukça tecrübelidir. Firmamızın yapmış olduğu işlemler yetkili kişiler tarafından sürekli kontrol altında ve güvenlidir. Çalışma saatlerimizi siz değerli müşterilerimize göre 7/ 24 uygun olduğunuz süre zarflarında planlamaktayız. Çalışmalar sırasında Vitrin Temizlik Firmasının profesyonel ekibi son teknoloji araç gereçlerle uygun dezenfekteleri gerçekleştirmektedir. Kocaeli yurt temizliği sırasında yurtta kalan öğrencilerimizin günlük rahatlarını bozmadan, onların ders ve uyku düzenlerini atlamadan en kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Temizliklerimiz yurdun giriş alanından başlayarak, merdivenler, asansörler, koridorlar, odalar, banyo ve tuvaletler, yemekhane, kütüphane, idari birim odaları, dinlenme ve tv odaları, kantin ve spor salonları olmak üzere tek bir alan dahi atlanmadan siz değerli müşterilerimizin ve yurtta kalan geleceğimizin emaneti öğrencilerimizin kaliteli yaşaması adına yapılmaktadır. Kocaeli yurt temizliği denince doğru adres Vitrin Temizlik firması olarak birtakım temizlik aşamalarımızı şu şekilde maddelendirebiliriz:

  • Her alanda farklı antibakteriyel temizlik bezleri kullanılmaktadır.
  • Bölümlerin cinsine uygun sağlığa zararlı olmayan temizlik malzemeleri kullanılmaktadır.
  • Ortak kullanım alanlarının en kirli bölümü olan tuvalet ve banyolar özenle dezenfekte edilip temizlenmektedir.
  • Derz araları temizlenerek leke tutmuş bölgelerde gerekli işlemler uygulanır.
  • Duvarlar buharlı makineler ile temizlenir.

Pencere, kapı, merdiven, asansörler silinir ve gerekli temizlik işlemlerinden geçirilir. Varsa aynalar temizlenerek siz değerli müşterilerilerimize ve yurtta kalan öğrencilerimize sağlıkla yaşayabilecekleri temiz alanlar bırakılır.

Sizlere en iyi hizmeti vermek için Vitrin Temizlik olarak karşınızdayız. İletişim ve adres bilgilerimizde bizlere 7/ 24 ulaşabilirsiniz. Vitrin temizliği tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz ve esenlikler dolu günler dileriz.