Kocaeli Yorgan Yıkama İşlemi

Kocaeli Yorgan Yıkama İşlemi

Yorgan Yıkama İşlemi  Her şeyin rahat ve kolay kullanımı aradığımız şu günlerde, kış boyunca her gün üstümüze çektiğimiz yorganların malzemesine de önem göstermeliyiz. Yorgan yapımında en çok kullanılan ürünlerin başında yün, pamuk ve petrol bazlı olan elyaf gelmektedir. Yorganın hangi malzemeden yapılacağına karar vermedeki en büyük etmen, bir süre kullanımından sonra doğacak yorgan yıkama işlemi konusundaki endişelerdir. Isıtma kalitesi olarak en iyi elyaf çeşidi olan doğal kaynaklı yünlerin özellikleri şu şekilde sıralanabilir.

  • Yün, yalıtım değeri yüksek bir üründür
  • Doğaldır
  • Yanıcı veya patlayıcı özelliği göstermez
  • Alerjik reaksiyonlar göstermez
  • Nem tutma özelliği sayesinde teri emer ve yayarak kolay buharlaşmasını sağlar.

Kocaeli Yorgan Yıkama İşlemi

Eskiden yünlü yorganlar daha çok tercih edilmekteydi. Günümüzde ise kullanım rahatlığı ve yorgan yıkama işlemi sırasındaki daha az sorunla karşılaşma talebi nedeniyle insanlar pamuk veya elyafa yönelmiştir. Betonlaşan mimari de yün yıkamayı zorlaştırdığı için sağlıklı bir ürün olan doğal yün tercihinde azalma meydana gelmektedir. Yazın dolaplara, kışın yataklara konulan yorganların yıkanmasında evdeki klasik çamaşır makineleri bir yere kadar sonuç vermektedir. Yün bazlı yorgan yıkama işlemiise ancak soğuk su ile ve uygun deterjanla yapılırsa sizi memnun eden bir görüntü verecektir; Fakat gerek yıkama aşamasında kullanılacak deterjanın aşırı alkalik özellik göstermesindeki bilinmezlik, gerekse sererek kurutma işlemindeki ortam yoksunluğu, yün yorgan tercihi yapan insanları farklı arayışlara yöneltmiştir. Vitrin Temizlik olarak, yorgan yıkma işlemi sürecinde karşılaşılabilecek türlü sorunları biliyor ve gerekli müdahaleyi yapıyoruz. Özel çamaşır makinelerinde yorgan yıkama işlemiyaptıktan sonra, kurutma işlemine geçiyoruz ve yorganlarınız sanki ilk günkü gibi bir hale geliyor. Büzüşme sorunu olmayan ütülenmiş gibi duran yorganlarınız ile sağlıklı bir uyku keyfi yaşamanızı amaçlıyoruz. Üstelik 6 ayda bir tekrarlanmasının yeterli olduğu bu süreç için sizden uygun bir fiyat talebinde bulunuyoruz.

Yorgan Yıkama İşlemi

Yıkama güçlüğünden kaynaklı endişelerinizi bir kenara bırakıp, sağlığınız açısından en uygun olan yorgan malzemesini tercih edin. Yorganlarınızın yıkanmasını en iyi şekilde yerine getireceğimiz, müşteri memnuniyeti misyonu belirlediğimiz ilk günümüzde aldığımız bir kararın sözüdür. Detaycı, akılcı ve bilgili personelimiz ile yorganlarınızın en iyi şekilde mikroplardan arındırılacağınızı bilmenizi isteriz. Yaz aylarında dolaplara kaldırılan yorganlarınıza da uygun bir saklama olarak vakumlu poşet önerisi sunuyoruz. Böylelikle eski tip naftalin kullanımdan kaynaklı kokular gidecek, siz de kışın kullanacağınız yorganda temizliği fark edeceksiniz.