Kocaeli Tadilat Sonrası Temizlik

Kocaeli Tadilat Sonrası Temizlik

Kocaeli Tadilat Sonrası Temizlik Kocaeli bölgesinde Vitrin temizlik olarak uzun yıllardır faaliyetteyiz. Bugüne kadar her alanda, her sektörde yaptığımız temizlik hizmetlerinde en çok tercih edilen firma olarak, kalitemizden hiçbir şekilde ödün vermeyiz. Son teknoloji makine ve aletler, eğitimli profesyonel ekip ve üstün temizlik malzeme ve kimyasallarıyla size her zaman birinci sınıf bir hizmet sunmaktayız.

Tadilat yapılan ev ve işyerleriniz için öncelikle iletişim kanallarından bize başvuru yapmanız gerekmektedir. Personelimiz size en kısa süre için bir randevu oluşturacaktır. Öncelikle size bir keşif ekibi gönderilir. Ekip gerekli personel sayısını, gerekli olan makine ve ekipmanı ve kullanılacak temizlik malzemeleriniz tespit eder. Buna göre size bir çalışma süresi belirlenir ve fiyatlandırma yapılır. En iyi malzemelerle, en uygun fiyat garantisi ile size tadilat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz.

Kocaeli Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilat yapılan alanda, en dip köşelere kadar ayrıntısıyla bir tadilat sonrası temizlik gerekmektedir. Çünkü yapılan en ufak bir kazma delme çalışması, tüm odalara, tüm eşyalar işler, en dip köşe noktalara kadar etkisi ulaşır.

Tadilat sonrası temizlik çalışması için önce ev ya da işyerinizdeki biriken çöpler, molozlar toplanır. Bunlar büyük bir yığın ortaya çıkarıyorsa, gerekirse küçük bir kamyonla taşınır çöp alanlarına. Ortamda yapılan çalışmalarda bantlanan, kaplanan alanlar varsa bunlarda tamamen sökülerek temizleniyor.Boya izleri, çimento kalıntıları, zemine zarar vermeden sökülüp atılıyor. Ardından yerler vakumlu makinelerle süpürülüyor ve tüm toz ve kalıntılardan kurtarılıyor. Zeminin özelliğine göre yıkama, silme, parlatma ve cilalama işleri yapılıyor. Derz aralarına kadar, özel maddelerle temizleniyor. Camlar iyice silinerek, toz ve su tutmasını engelleyici malzemelerle cilalanıyor. Prizler, aydınlatma anahtarları derinlemesine temizleniyor.

Temizlik faaliyetleri ev ya da işyerinin tüm alanlarında yürütülür. Sırayla tüm odalarda aynı işlemler tekrarlanarak, etkili bir temizlik yapılıyor. Evdeki oturma grupları vakumlanarak süpürülüyor ve makineler ve özel şampuanlarla yıkanıyor ve kurtuluyor. Aynı şekilde halılar da temizlenip, yüksek ısı verilerek tamamen kurutuluyor. Banyo ve tuvaletlerde, zeminden tavana kadar buharlı makinelerle duvarlar temizleniyor. Küvetler, lavabolar, klozetler hem hijyen sağlayan hem de malzemeye zarar vermeyen ürünlerle ovularak arındırılıyor. Mutfaktaki fayanslar derz aralarına kadar temizleniyor. Mutfak dolaplarının içleri boşaltılarak içten ve dıştan temizlikleri yapılıyor. Davlumbaz, fırın ve dolap gerekirse yağ çözücülerle lekelerinden arındırılıyor. Çelik kısımlar parlatılıyor.

Derinlemesine, profesyonel temizlik hizmetleri için firma tecrübe ve kalitemizden faydalanın.