Kocaeli Profesyonel Yorgan Yıkama

Kocaeli Profesyonel Yorgan Yıkama

Kocaeli Profesyonel Yorgan Yıkama eskiden dört bir yanımızda görebileceğimiz bir işlemdi. Kadınlarımız yünlü olan yorganları kılıflarından çıkarır ve soğuk su ve deterjan kullanarak leğenlerde yıkarlardı. Sağlıklı, nem tutma oranı yüksek olan doğal kaynaklı yünün değerini bildikleri için yıkamadaki zahmetlerine de katlanırlardı.  Ancak her geçen gün artan kentleşme ve eski usuldeki hijyenin bir seviyeye kadar elde edilebilmesi nedeniyle Kocaeli yorgan yıkama hizmetine ihtiyaç duyulmuştur. Vitrin Yıkama olarak biz, yıkanması ve kurutması zor olan yün yorganlarınızı en iyi ekip ve deterjanla yıkıyor ve büzüştürmeden teslim ediyoruz.

Kocaeli Profesyonel Yorgan Yıkama

  • Yün yorganların yıkanması soğuk suda ve elde yıkanması gerekir. Doğru deterjan kullanılmadığında yünün kırılganlığı artar.
  • Elyaf yorganların yıkanması  çamaşır makinesinde yıkarken, özel programlama ayarlaması olan bir teçhizata ihtiyaç duyabilirsiniz.
  • Yıkanan yorganlardaki lekeler geçebilir fakat yorganın steril olduğu kesin olarak bilinemez.
  • Yorgan yıkamak zaman kaybı ve yorgunluğa neden olur.

Kocaeli yorgan yıkama Firması olan Vitrin Temizlik Şirketi İnsanlarımızın en iyi koşullarda uyuması için yün veya pamuklu yorgan tercih etmelerinden yanayız. Temizlik sorununu ise dert etmeyin. Sağladığımız profesyonel yorgan yıkama imkanı sayesinde cüzi bir miktarla yorganlarınızın temizliğini yaptırabilirsiniz. Deneyimli ve bilinçli takım arkadaşlarımız, sağlığınız için ne gerekliyse onun şartlarını yerine getirecektir. Modern yaşamın getirdiği pratikliği kullanma isteğinizi anlayışla karşılıyoruz ancak uzun süre ve günlük olarak kullanacağınız yorganın temizliğini profesyonel yorgan yıkama olanağı sağlayan firmamıza teslim etmeniz sizin sağlığınız için en doğrusu olacaktır.

Profesyonel Yorgan Yıkama

Yorganlarınızın çeşidine ve içinde kullanılan materyale göre temizlik sürecini planlıyoruz. Öncelikle kılıfta meydana gelen lekeler tespit ediliyor ve gerekli müdahale yapılıyor. Daha sonra yorganın cinsine göre birinci sınıf kaliteli çözücüler yardımıyla yorganınız büyük çamaşır makinelerimize atılıyor. Bu işlem tamamlandıktan sonra ise yorganlarınız makineden çıkarılıp kurutma işlemine alınıyor. Profesyonel yorgan yıkama işlemi tamamlandığında yorganlarınız mikroplardan ve lekelerden arınmış olacaktır.

Yün yorganlarda alkalik seviyesini artırmayacak ve diğer yorganların türüne göre de hassasiyet gösterilecek, deterjanın kalitesi düşürülmeyecektir. Yorganınız elinize geçtiğinde mis gibi kokusunu, yumuşacık yüzeyini ve temizliğini hemen fark edeceksiniz. Buruşmuş yorganınızın bu hale dönüşmesi anında yaşadığınız şaşkınlık, bizim için onur kaynağıdır. Profesyonel yorgan yıkamaişinde bize verdiğiniz destek sayesinde uzun yıllar sektörün zirvesinde yer alırken, güveninizi boşa çıkarmamak adına elimizden gelenin en iyisini yapma gayesi gütmekteyiz. Halı yıkama, ev ve işyeri temizliği konusundaki becerimiz yorgan yıkamada da geçerlidir.