Kocaeli Ofis Temizliği İşlemi

Kocaeli Ofis Temizliği İşlemi

Kocaeli Ofis Temizliği İşlemi; Vaktinizin çoğunu neredeyse gününüzün yarısını geçirdiğiniz, önemli işlere imza attığınız ofislerinizin ofis temizliği işlemi gerek çalışanlarınızın sağlığı açısından gerekse işlerinizin düzeni ve tertibi açısından büyük rol oynamaktadır. Bu derece önem arz eden bir iş için profesyonel bir ekibe sahip olan Vitrin Temizlik Şirketi olarak başarılarımızın da katkılarıyla oldukça iddialıyız.

Vitrin Temizlik Şirketi olarak alanında eğitim almış, sorumluluk bilicine sahip, hoş görülü ve profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli ofis sahibi müşterilerimizin belirlediği zaman aralıklarında ofis temizlik işlemi gerçekleştirilmiş oluyor.

Temizlik işlemimizde güvenlik ve kaliteyi esas alıyoruz. Ofisimin düzeni bozulur mu? Dolaptaki dosyalarımın yerleri karışır mı? Masamın üstündeki notlar ne olur? Yeteri kadar hijyene sahip olabilecek miyim? Aklınızdan bu tarz soruların geçmesi gayet normaldir. Öyleyse sizlere ofis temizliği işlemi sırasında dikkat edilmesine önem verdiğimiz durumları maddelendirelim:

Kocaeli Ofis Temizliği İşlemi

  • Ofis temizliği işlemi sırasında bize emanet ettiğiniz tüm dosyalar özeldir ve açılıp bakılmaz, herhangi bir bilgi aktarımı yapılmaz.
  • Ortak kullanım alanlarının gerekli hijyeni standart koşullara uygun titizlikle uygun kişiler tarafından uygulanır.
  • İş ve işçi sağlığı açısından zarar teşkil edecek herhangi bir uygulamaya kalkışılmaz.
  • Profesyonel temizlik ekibimiz ofisinizi temizlerken olabilecek herhangi bir kaza ya da zarardan Vitrin Temizlik Şirketi sorumludur.
  • Çöpler boşaltılırken içeriği dikkate alınır, çöp poşetlerinin içinde herhangi bir kesici, delici, yanıcı, yakıcı ya da tıbbi atık olmamasına özen gösterilir.
  • Temizlikte kullanılan kova ve bezler kullanılan bölge ve alanın durumuna göre belirlenir.
  • Temizlikte bir bölgede kullanılan temizlik bezi başka bir yerde kullanılamaz. Aynı bez kullanılacaksa uygun temizleme ve dezenfekte işlemlerinden geçirilmesi zorunludur.
  • Ofiste bulunan elektrikli aletlere gerekli özen ve hassasiyet gösterilmesi konusunda profesyonel temizlik ekibimiz gerekli bilgilendirme ve denetimlerden geçmektedir.
  • Ofis temizlik işlemi son bulduğunda tüm gerekli dezenfekte işlemleri uzman kişiler tarafından uygun giysi ve materyaller kullanılarak yapılmaktadır.
  • Temizlik ve dezenfekte saflarının da son bulması ile birlikte yetkili bir kişi tarafından ofisiniz size teslim edilmeden son kontroller yapılır.

Kocaeli Ofis Temizliği; Tüm bu şartların sağlanmasının ardından ofisiniz sizlere güvenle teslim edilerek esenliklerle dolu ofis hayatı yaşayacağınızın garantisi verilir. “Temizlersiniz fakat yine kirlenir” dediğinizi duyar gibiyiz. Şirket olarak hem günlük periyodik hem de belirli zaman aralıklarında detaylı periyodik temizlik için siz değerli ofis sahipleriyle görüşerek sizlere uygun bir planlamayla kalıcı temizliğe ulaşmanızı garanti altına alıyoruz. Sitemizde bulunan iletişim ve adres bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Çeşitli firmalar içinden Vitrin Temizlik Şirketin tercih ettiğiniz için teşekkür ederi