Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kocaeli Merdiven Temizliği Fiyatları 

Kocaeli Merdiven Temizliği Fiyatları öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyun! Her müşterimizin en büyük ihtiyacı olan Kocaeli merdiven temizliği fiyatları için kriterlerimiz nelerdir? Fiyat politikamızı neye göre şekillendirmekteyiz? Öncelikle belirtelim: Vitrin Temizlik olarak hiçbir ek masraf çıkartmamaktayız. Hizmet başında müşterimizin ihtiyacını belirlemekteyiz ve ardından merdivenlerin alan tespitlerini gerçekleştirmekteyiz.  Üstelik her zaman en uygun fiyat sunma politikamızla merdiven temizliği sözleşmesi maddelerini oluşturmaktayız.

Kocaeli Merdiven Temizliği Fiyatları

Merdiven Silme Ücretleri 2021

Vitrin Temizlik olarak merdiven temizliği işlemlerimizin arkasında durmaktayız ve her iş kalemimizin maliyetini tüm müşterilerimize açık açık belirtmekten de çekinmemekteyiz. “Merdiven Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?” başlığı altında tüm iş süreçlerimize ulaşabileceğiniz gibi fiyat politikamızı da bulabilirsiniz.

İlimiz, Kocaeli merdiven temizliği fiyatları listesine şekil veren Vitrin Temizlik ile binalar sadece merdivenleri ile değil tüm alanlarıyla her daim temiz ve hijyenik görünümüyle göz doldurmaktadır.

Merdiven Temizliği Kocaeli

Kocaeli Merdiven Temizliği Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Alanın büyüklüğüne ve yönlendirilen personel sayısına göre fiyatların değişebileceğini belirtmek gerekir. İş planımızda standart yer alan apartman merdiven temizliği kuralları ile müşterilerimizin ek taleplerini harmanlayarak çıkardığımız iş programı da fiyatın düzeyini belirlemektedir.

"<yoastmark

Apartman Merdiven Temizliği Kuralları Nedir?

  • İş güvenliğinin işe başlamadan alınması gerekmektedir.
  • Temizlik personelinin mutlaka iş kurallarına uygun, kendisinin temizlik personeli olduğu belli eden üniformalarını giymeleri gerekmektedir.
  • Kokusu ağır ve sağlığa zararlı temizlik malzeme kullanımı engellenmektedir.
  • Islak zemin uyarı levhaları asılmalıdır.
  • Bina içerisinde ve merdiven başlarında mutlaka temizliğin yapıldığı dair bilgilendirici tabelalar konulmalıdır.

Uygun Merdiven Temizliği Fiyatları Kocaeli İlinde Vitrin Temizlik’te

Sunduğumuz hizmetin kalitesiyle, verdiğimiz bütçeler arasında ters oran vardır. En yüksek kaliteyi en düşük fiyatlarla sunmaya gayret etmekteyiz. Müşterimizi memnun eden İzmit merdiven temizliği fiyatları sayesinde birçok apartman tertemiz ve göz alıcı güzelliğe bürünmektedir.

Hizmet içi eğitimlerini tamamlamış, ev ve bina temizliğinde uzman ekiplerimiz ile apartman temizliğinde söz sahibiyiz. Kurumsal ve bireysel taleplere hızlı ve çözüm odalı yaklaşımımızın yanında, İzmit merdiven temizliği fiyatları için belirlediğimiz politikalarımız ile her zaman öncü olmayı başarmaktayız.

Merdiven Silme ve Temizleme İşlemleri

  • Merdivenler ve tırabzanların tozları alınır ve ardından silinir. Bu işlemler doğal temizlik ürünleriyle yapılır. Sağlığa zararlı ve ağır kokulu ürünler tercih edilmemektedir. Çıkmayan lekelerin olması durumunda farklı malzemeler de kullanabilmekteyiz.
  • Asansör içi de aynı işlemlerden geçirilir. Daire önleri ve kapıları da aynı zamanda toz ve kirlerden arındırılır. Bu sayede tozların yayılması engellenir.
  • Apartman girişinde eğer varsa rahatsız edici yapışkanlı ilanlar sökülür ve etiketlerin kötü görüntüsü temizlenir.
  • Kenarlarda ve tavana yakın köşelerde biriken örümcek ağları itinayla alınır.

Vitrin Temizlik ile Farkı Keşfedin

Tüm çalışma alanlarımızda farkımız iş kalitemiz ve İzmit merdiven temizliği fiyatları ile gelmektedir. Müşterilerimizin her talebini haftanın yedi günü de işleme alabilmekteyiz. Büyük kadromuz konusunda uzman personellerimizle kurumsal ve bireysel hizmetlerde görev alarak hastaneler, okullar, apartmanlar, plazalar, camiler, belediye binaları ve çok daha fazlasını en uygun merdiven silme ücretleri 2019 yılının sunmaktayız.

Merdiven Temizliği Sözleşmesi Önemlidir

Her işin başında işveren ve işi yapacak firma arasında bir anlaşma yer alır. Bu anlaşma yazılı ya da sözlü olabilmektedir. Vitrin Temizlik olarak müşterilerimizin haklarını korumak, işin tam tanımı üzerinde anlaşmak için yazılı merdiven temizliği sözleşmesi hazırlamaktayız. Bu sayede müşterilerimiz yapılacak işe çok daha fazla güvenir, üstelik tüm hasarlara karşı da temizlik yapılan alanı ve alandaki tüm eşyaları özel sigorta kapsamına aldığımızı da sözleşmemizde belirtmekteyiz.

Ofis temizliği temizliği içinde buraya tıklayarak hizmet alabilirsiniz!

İş yeri temizliği içinde buraya tıklayarak hizmet alabilirsiniz!

Kocaeli Merdiven Temizliği Fiyatları İçin Telefon Numaramız:

📞 Telefon: 0533 056 92 12  0536 032 92 12  0 262 226 03 41

📧 E-posta: temizlikkocaeli@gmail.com

📍 Adres:  Kemalpaşa Mahallesi Eski Postahane Sokak Demirsoy İşhanı 41100 İzmit/Kocaeli

🗺️ Google Haritalar: Aşağıdaki haritadan hemen yol tarifi alabilirsiniz!

Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!