Kocaeli İzmit Araç Koltuk Yıkama

Kocaeli İzmit Araç Koltuk Yıkama

Kocaeli İzmit Araç Koltuk Yıkama özellikle de yoğun bir tempoda yaşayan iş insanlarının zamanlarının büyük bir bölümü otomobillerde geçiyor. İnsanlar nasıl evlerinin temiz olmasını istiyorsa araçlarının da temiz olmasını istiyor. Bu nedenle de araçların iç ve dış temizliğinin yapılması çok önemlidir. Ama her zaman iç ve dış temizlik ile hijyen sağlanamaz. Özellikle de sadece yüzeysel Araç Koltuk Yıkama İşlemi yapan firmalar nedeni ile sağlıksız yaşam koşulları ile karşılaşılıyor. Oysa biz Vitrin Temizlik olarak hem güler yüzlü hizmeti hem de kaliteli temizliği sizin için sunuyoruz. Üstelik fiyat seçeneklerimiz de oldukça uygun olduğundan hem güveninizi kazanıyor hem de size kaliteli bir hizmet sunmuş oluyoruz.

Kocaeli İzmit Araç Koltuk Yıkama

Araç Koltuk Yıkama İşlemi yaparken sadece yüzeysel davranmamak gerekiyor. Çünkü aracın koltuklarının sünger olduğu ve süngerin de kirlerin birikmesi için en mantıklı yer olduğu biliniyor. Eğer tam hijyen sağlamak amacındaysanız araç koltuklarınızın katmanlarının da temizlenmesi gerekmektedir. Böylece hem mis gibi bir koku hem de sağlıklı bir alan elde etmiş olursunuz. Katman temizliği detaylı bir temizliğe girdiğinden kendi aracınızı kendiniz temizleyemezsiniz. Ancak uzman bir ekipten yardım almanız gerekmektedir. Biz Vitrin Temizlik olarak Araç Koltuk Yıkama İşlemi konusundaki iddiamızlar sizler ile buluşuyoruz.

Araç Koltuk Katmanları Nasıl Yıkanır?

Araç koltukları yüzeysel olabileceği gibi katmansal olarak da temizlenebilir. Yüzeysel olarak kirler koltuktan uzaklaştırılır varsa koltuk döşemesi üzerindeki lekeler giderilir. Ama en önemli temizlik katman temizliğidir. Gözle görülmeyen hem sağlıksız bir ortama hem de kötü kokuya neden olan kirler katmanlarda birikmektedir. Bu nedenle de Vitrin Temizlik olarak Araç Koltuk Yıkama İşlemi aşamalarını bu şekilde yönetiyoruz:

  • Aracınızın modeli ve markasına göre ekip elemanlarımızın elektronik sistemlerin yerlerini belirler.
  • Önce koltuklara en iyi çözücü olan su nüfuz ettirilir ve ardından da özel temizlik malzemeleri eklenir.
  • Suyun nüfuz etmesi gerektiği süre ve mesafe hesaplanır ve su elektronik sisteme gelmeden önce tahliye edilmeye başlanır.
  • Bunun içinde genellikle vakum yöntemi kullanılmaktadır. Vakum makinesi sayesine koltuk katmanı içerisindeki su kolay bir şekilde çekilir ve dışarıya aktarılır.
  • Kurutma makinesi yardımı ile koltukların içerisindeki nem yok edilir.

Böylece Araç Koltuk Yıkama İşlemi tamamlanmış olur. Hem aracınızın koltukları temizlenmiş hem de elektronik sistemlere ve aracın su değmemesi gereken yerlerine su değmemiş olur. Bu nedenle de siz de bizi tercih edin ve rahatlıkla araçlarınızı temizletin.

Araç Koltuk Yıkama Aktif olarak araç kullanan biri iseniz aracınızı sık sık yıkatmalısınız. Ama araçlarınızı yıkatmanız tam bir hijyen sağlamaz. Bu nedenle de hem iç hem de dış yıkama yapmalısınız. Bunun için de en önemli ve zor kısım  Araç Koltuk Yıkamaişlemidir. Araç koltuklarını yıkamak sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Özellikle de araç koltuklarınızda lekeler varsa bu lekeleri çıkarmak için iyi bir firmadan yardım almanız gerekmektedir. En iyi temizlik malzemesi sudur. Ama araçlarda su kullanmak zor ve sakıncalıdır. Bu nedenle de işinin ehli kişilerce bu araçların yıkanması gerekiyor. Genellikle herkesin altında son model araçlar bulunuyor. Son model araçların koltuklarında elektronik sistemler olduğu için  Araç Koltuk Yıkama işlemi biraz daha zorlaşıyor. Araç koltukları sünger olduğu için suyu hemen emer ve elektronik sisteme de zarar verebilir. Bu yüzden de zamanlamanın iyi yapılması gerekmektedir.

Araç Koltuk Yıkama

 Araç Koltuk Yıkama yöntemlerinin en bilineni ve en çok tercih edileni olan vakum yönteminde makineler kullanılmaktadır.

  • İlk önce araç koltuğuna deterjanlı su püskürtülür.
  • Bir müddet beklenir ve deterjanlı suyun koltuğa nüfuz etmesi beklenir.
  • Sonra da vakum makinesi ile su ve kir koltuktan uzaklaştırılır.

Bunu yapmak her ne kadar kolay gözükse de ne yazık ki o kadar kolay değildir. Çünkü suyun hangi hızla nüfuz ettiği bilinmelidir. Aksi halde aracın su kaçmaması gereken yerlerine su kaçabilir. Biz tecrübeli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu nedenle de sizin de ilk tercihiniz olmaktayız. Ekibimiz su ile temizlik yaparken nerede ve ne zaman vakum makinesine geçilmesini çok iyi bilmektedir. Araçlardaki  Araç Koltuk Yıkama işlemi sadece yüzeysel yapılmamalıdır. Çünkü kirler sadece koltuğun üst katmanında bulunmaz. Aynı zamanda da alt katmanda da kirler vardır. Bu nedenle de hem yüzeysel hem de iç temizlik sağlanmalıdır.

Bunu yaparken de dikkatli davranılmalıdır. Bazı durumlarda araçların temizliğinin sağlanması uzun süre alabilir. Özellikle de koltuklarınızda su ve deterjan ile geçmeyen lekeler varsa onların çözücülerinin kullanılması gerekir. Oje, yağ, tükenmez kalem, asfalt lekesi su ve deterjan ile geçmez. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz bu lekeleri geçirmek için özel çözücüler kullanır ve koltuklarınıza zarar vermeden kolayca bu lekeleri yok eder. Sizde  Araç Koltuk Yıkama hizmeti almak ve güvenli bir şekilde aracınızı teslim almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.