Kocaeli Derince Araç Koltuğu Yıkama

Kocaeli Derince Araç Koltuğu Yıkama

Kocaeli Derince Araç Koltuğu Yıkama Araç Koltuğu Yıkama araç koltuklarında istenmeyen kirler mevcut olabiliyor. Hatta sadece gözle görülür değil, gözle görünmeyen kirlerde koltuklarda birikebiliyor. Koltuklar sadece tek katmandan oluşmuyor. Yüzeysel temizlik kadar iç temizlikte gerekiyor. Araç Koltuğu Yıkama konusunda uzman pek çok firma bulunuyor. Bunların arasında en iyisini seçmek için iyi bir araştırma gerekiyor.

Özellikle de araçlarınızı teslim edeceğiniz firmanın güvenilir olması gerekiyor. Biz sizin için hem güvenilir hem de kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Araçlarınızı teslim alıyor ve hem yüzeysel hem de katman temizliği yapıyoruz. Aracınızı aynı şekilde güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz. Bunları sağlamak için bizimle irtibata geçmeniz gerekiyor. Araç Koltuğu Yıkama sanıldığı kadar kolay bir iş olmadığı için kendiniz bu temizliği sağlayamazsınız. Özellikle de yeni model bir araç kullanıyorsanız koltuklarınızın elektronik sistemleri var demektir. Bu da su ile temizlik yapmayı zorlaştırmaktadır. Elektronik sisteme zarar vermeden Araç Koltuğu Yıkama işlemini güvenle sürdürüyoruz.

Kocaeli Derince Araç Koltuğu Yıkama​

Araçların koltuklarının yıkanmasında en güvenli yöntemlerden biri vakum yöntemidir. En iyi temizlik ürünü su olduğu için suyun bu koltuklar ile temas etmesi gerekiyor. Ama koltukların malzemeleri nedeni ile bu temizliği sağlamak zorlaşıyor. Süngerler suyu hemen emiyor ve koltuktan suyu uzaklaştırmak gerekiyor. Biz sizin için ilk olarak:

  • Deterjanlı sularımızı hazırlıyoruz.
  • Püskürtme yöntemi sayesinde araç koltuklarına bu deterjanlı suyu uyguluyoruz.
  • Bekletme süremizi çok iyi ayarlıyor, kesinlikle elektronik sistemlerinize zarar vermiyoruz.
  • Vakum makinesi ile suyu çekiyoruz ve kirleri arındırıyoruz.
  • Yüzeysel temizlik için de bu yöntemi kullanıyoruz.
  • Eğer asfalt, zift, oje, tükenmez kalem lekeleri var ise bu lekeleri de çözücüler ile çıkartıyoruz.

Araç Koltuğu Yıkama işlemini başarılı bir şekilde tamamlayan firmamız sizden aldığı aracı size güvenli bir şekilde teslim ediyor. bu vakumlu yıkama yönteminde vakumlanmanın ayarlanması ve zamanlaması çok önemlidir. İyi ve tecrübeli bir ekip suyu hangi saniyede çekmesi gerektiğini iyi bilir. Aksi halde koltuğun alt katmanına hızla nüfuz eden su, aracın elektronik sistemine zarar verebilir. Bu nedenle de Araç Koltuğu Yıkama konusunda uzman olan ekibimiz ile çalışmak size artı kazandıracaktır. Hem iç hem de dış temizlik ile de ilgilenen firmamız, aracınızı en hijyenik hale getirir ve size hem nakitten hem de zamandan kazandırır. En güvenilir araç yıkama firması olarak size hizmet etmekten gurur duyuyoruz.