Kartepe Apartman Site Temizliği

Kartepe Apartman Site Temizliği

Profesyonel ekiplerle ve dürüst hizmet anlayışıyla Kartepe apartman site temizliği yapılmakla birlikte, bu hizmetler en sağlıklı ortamlar ve en hijyenik ortamlar sağlıyor. Bu firmalar profesyonel olarak temizlik hizmetlerini sağladıkları için artık apartman ve sitelerin ayrıca görevli tutmalarına da gerek kalmıyor. Çünkü görevlilerin yapacakları işleri bu firma elemanları üstlendikleri ve bu işleri son teknolojiler yardımıyla yaptıkları için hem daha temiz ortamların sağlanması, hem de hijyenik ortamların sağlanması yoluyla hizmetler devam ediyor.

Kartepe Apartman Site Temizliği

Bu elemanların apartmanınızda veya sitenizde çalışmasının ise yasal olarak hiçbir sakıncasının olmadığı firma tarafından taahhüt ediliyor. Çünkü bu elemanların firma tarafından maaşlarının ödendiği ve aynı zamanda sigortala primlerinin yatırıldığı için temizlik için çalıştırılmalarında hiçbir engel bulunmuyor.

Kartepe apartman ve site temizliği en son teknolojilerde üretilen temizlik malzemelerinin kullanılmasıyla yapıldığı için apartmanınızın veya sitenizin içinin tertemiz olmasıyla birlikte bu alanların yaşam alanları olduğu da bilinerek temizliğinde daha hassas davranılıyor. İnsanların ve çocukların devamlı surette bu ortamlarda bulunmaları ve gelip geçmeleri nedeniyle bu ortamların temiz ve hijyenik olması gerekmekle birlikte firma elemanları bu yerlerin temizliğine ayrı bir önem gösteriyor. Bu firmalar iki türlü temizlik yaparken bu temizlik şekli ise şöyle planlanmaktadır.

Hatalık olarak merdiven, koridor, aydınlatma camları ve dış kapı silinmesi

On beş günde bir olarak dip bucak temizlik denilen büyük temizlik

Kartepe apartman site temizliği konusunda eğitim alan bu ekipler belli aralıklarla gelerek belirlenen bütün yerlerin temizliklerini yaparak sizin daha ferah ve temiz bir ortamda yaşamanızı sağlıyor.

Kapıcı Veya Görevli Gerekli Mi?

Günümüzde artık görevli veya da kapıcı derdiyle uğraşmanın son derece güç olduğu, maaşının, sigorta priminin yatırılmasının sorunları yanında bu kişilerin uzun süre aynı ortamda çalışmaları ve kapıcı dairesinde oturdukları için apartman veya da site sakinleriyle samimiyet kurduklarından işlerini aksattıklarında samimiyet kurdukları kişiler tarafından korunduklarından düzgün iş yapmadıkları genellikle görülür. Bu nedenle bu görevlilerden devamlı surette şikayet edilir.

Ancak son zamanlarda gelişen temizlik sektörü ile kapıcı veya görevlilerin yapacakları işi firmaların yapmaya başlaması bu sorunlara kökten çare oldu.