İzmit Merdiven Temizliği

İzmit Merdiven Temizliği

İzmit merdiven temizliği, apartmanlarda ve dairelerde en çok göz önünde bulunan merdivenlerin her zaman temiz olması teminatını size veriyor. Temizlik, hepinizin bildiği gibi kültürümüzde de büyük bir önem arz etmektedir. İnandığımız değerlerimizde bunu savunmaktadır. İzmit merdiven temizliği, semtimizde bulunan, bizden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimize son derece hijyenik ve büyük bir titizlikle hizmet verir. Söz konusu merdiven temizliği ise gerçekten büyük bir titizlik ve çaba isteyen bir iştir. Çalışanlarımız son derece güvenilir, güler yüzlü, saygılı kişilerdir. Size bu söz klişe gelebilir belki ama “İzmit merdiven temizliği olarak müşterilerimizin memnuniyetini esas alırız.”

Merdivenler Nasıl Temizlenmelidir?

Apartman veya daire içi merdiven temizliklerinde her ne kadar ismi “merdiven temizliği” olsa bile temizlik işlemi posta kutularını, camları, dış daire kapısını, merdiven altlarını, merdiven korkuluklarını(tırabzanları) kapsamaktadır. Merdivenleri silerken kullanılan deterjan seçimi oldukça önemlidir. Firmamız en ince detaylara kadar özen gösterecektir. Silme işlemleri, temizlik takımlarıyla yapılacaktır. Her haftanın belirli günlerinde, sizin veya bizim belirleyeceğimiz günlerde, çalışanımız gelip temizliğini yapacaktır. Merdiven altları süpürülecek, posta kutularının tozları alınacak, kapılar, merdiven korkulukları (tırabzanlar) ve camlar silinecek, merdivenler paspaslanacaktır. Son olarakta olası bir kazanın önlenmesi için yerler bir çekçek yardımıyla çekilecek ve merdivenlerde su bırakılmayacaktır.

Firmamız

İzmit merdiven temizliği olarak bizlere güvenmenizi şiddetle rica ederiz. Herhangi bir şikayetiniz olduğunda, iletişim numaralarından firmamıza ulaşıp istek veya şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. İşi kapsayan merdivene göre fiyat paylaşımı yapılır. Örneğin söz konusu ,merdivenler, 4 katlı bir apartmanın merdivenleri ise ücret daire başına bölüştürülür. Eğer çalışanımızdan şikayetçi iseniz bunu bize belirttiğinizde rapor tutulur. Şikayetleriniz doğrultusunda çalışanımıza ilk uyarı olarak bir konuşma yapılır. Eğer şikayetleriniz hala devam ediyorsa çalışanımızın sizinle olan ilişkisi kesilir, size başka bir çalışan gönderilir. Bu gibi durumlarda çalışanımızı mağdur etmeyip başka bir işe yönlendiririz.

Teminatlarımız arasında;

Her zaman güler yüz,

Güven,

Son derece titiz bir temizlik,

Standartlara göre uygun fiyatlar, önceliklidir. Önce müşteri memnuniyeti… Umarız bizi seçersiniz. Müşterilerimiz bizim için çok değerlidir. Sizi her zaman bekliyoruz …