Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ev Temizliği

Ev Temizliği, teknolojik altyapımız ve uzman ekibimizle evlerinizin her köşesini, güvenlik ve etkinlik standartlarını gözeterek temizliyoruz. Uzun yıllardır aynı personelle çalışan şirketimiz, iç eğitimler ve sertifikasyon programları ile çalışanlarını sürekli geliştirmekte, böylece yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Evlerin doğal olarak toz, kir ve mikroplara maruz kalması nedeniyle, düzenli temizlik hizmetinin önemi büyüktür.

Ev Temizliği Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev temizliği hizmeti almadan önce, firmanın sertifikasyon durumu ve personel ekipman kontrolü gibi önemli kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. Etkin bir temizlik için, evin özellikleri analiz edilmeli, temizlik detayları ve beklentiler netleştirilmelidir.

Ev temizliğinde, yüzeylere zarar vermeyecek, leke bırakmayan ve sağlığa uygun kimyasalların kullanılması önemlidir. Zararlı kimyasallardan ve aşındırıcı temizlik malzemelerinden kaçınılmalıdır.

Ev Temizliği Fiyat Politikası

Fiyatlandırma, evin büyüklüğü, oda sayısı, kullanılacak temizlik malzemeleri ve ekipman çeşitleri gibi faktörlere göre belirlenir. Özellikle inşaat sonrası ve detaylı temizlik hizmetlerimiz, daha yoğun bir iş yükü gerektirdiği için farklı fiyatlandırılmaktadır.

Ev Temizliğinde Güvenlik ve Uzmanlık

Ev temizliği, profesyonel ve eğitimli personeller tarafından gerçekleştirilmelidir. Ev Temizliği, 15 yıllık deneyimi ve yüksek müşteri memnuniyeti ile ev temizliği konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Ev temizliği, özellikle büyük evler ve detay gerektiren alanlar için dikkat ve özen gerektiren bir iştir.

Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!