Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gebze Su Deposu Temizliği

Gebze su deposu temizliği hizmetimizle sularınızı profesyonel ekipmanlar eşliğinde güvenle temizliyoruz! Depolarda kullanılan malzemelerin cinsi ne olursa olsun deponun bulunduğu ortamın nem, sıcaklık ve muhafaza edilen suyun PH değerlerine göre deponun kirlenme süresi belirlenir. Su depolarında en kısa üç ay gibi bir sürede sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek riskli bakteriler depodaki suda üremeye başlar. Dünya genelinde her yıl en az 200 milyon insan su yoluyla bulaşan enfeksiyonlara ve hastalıklara yakalanır. Aynı zamanda 2 milyona yakın insan da su yoluyla bulaşan hastalıklar nedeni ile hayatını kaybeder. Durum böyle olduğu için su depolarının periyodik olarak bakımlarının ve temizliklerinin yapılması hayati önem arz eder.

Su deposu bakımı ve temizliği normal zamanda 6 ayda bir şeklinde periyodik olarak yapılması gereken bir işlemdir. Depo temizliğini yaptıracağınız temizlik firması seçimi de bir o kadar önemlidir. Kocaeli su deposu temizliği yapan, aynı zamanda konusunda uzman ekibe sahip Vitrin temizlik firması ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Firmamız, hastalık yapan veya besinlere zarar vererek bozulmasına sebep olan mikroorganizmaları fiziksel ve kimyasal yöntemler kullanarak yok eder. Bu mikroorganizmalar ve bakteriler haricinde su depolarının içinde zamanlar oluşan çamur çöp, böcek, pas ve hayvan ölüsü gibi akla gelmeyen şeyler sağlığı tehdit eden unsurlardır. Suyun içinde oluşan bunun gibi pislikler yemek yaparken, bulaşık yıkarken, duş alırken ve dişlerinizi fırçalarken sağlığınızı tehdit eder. Aynı zamanda su deposunda zamanla oluşan kum ve pas makinalara zarar vererek maddi sıkıntılara yol açabilir.

Su Deposu Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Su deposu temizliği yaparken dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunur. Vitrin temizlik firması yılların tecrübesi ve çalışanların uzmanlığı sayesinde bu işlemi en sağlıklı şekilde yapar. Temizlik esnasında kullanılan kimyasallar çok güçlü oldukları için temizliği gerçekleştiren ekiplerimiz koruma elbiselerini giyer. Gözlük ve maske gibi koruma eşyalarını mutlaka kullanarak hem kendi sağlıklarına hem de sizin sağlığınıza dikkat ederler. Ön hazırlık işleminden sonra temizliği yapılacak su deposundaki kirli su boşaltılır. Boş deponun iç yüzeyi basınçlı su ile yıkanır. Bu işlem sayesinde su deposunun iç yüzeyinde oluşabilecek tüm pas, tortu, yosun gibi atıklar yok edilir.

Daha sonra depo içinde oluşan kimyasal atıklar temizlenir. Kimyasal atıklar için kullanılan su deposu temizlik ilacı sağlığınızı tehdit etmeyecek özel ve patentli ilaçlar arasındadır. Su deposu içinde biriken sağlığa zararlı her şey temizlendikten sonra depo tamamen yıkanır. Yıkama işleminin ardından deponun kimyasal ilaçlardan arındırma işlemi başlar. Bu kimyasal arındırma işlemi insan sağlığı açısından çok önemlidir. Bu sayede su deposunu bir sonraki temizliğe kadar güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Belirli bir periyot belirleyerek bu temizlik işlemini tekrarlayarak deponuzu her zaman güven altında tutabilirsiniz. Aynı zamanda kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını da güven altına alırsınız. Vitrin temizlik firması olarak Kocaeli su deposu temizliği konusunda dilediğiniz zaman bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Randevu oluşturduktan sonra işini profesyonelce yapan ekiplerimiz derhal bulunduğunuz konuma gelerek temizlik işlemine başlar.

Cebinizi ve Sağlığınızı Düşünen Kocaeli Su Deposu Temizliği

Gebze Su Deposu Temizliği |İstaş tarafından yapılan araştırmalar, temizliği yapılmayan su depolarının insan sağlığını tehdit eden birçok bakteriyi bünyesinde tuttuğunu bize gösterir. Uluslararası dünya sağlık örgütlerinin yaptığı araştırmalara göre temizliği yapılmayan su depolarından oluşacak ölüm riski çok ciddidir. Depo temizliği konusunda uzman firmamız insan sağlığına önem verdiği için depo temizliklerini en iyi şekilde yapar.

Hayatın her alanında kullanılan sular musluklardan aktığı sürece depolama koşulları ve nasıl korunduğu büyük önem taşır. Özellikle su deposu yapılırken kullanılan kimyasalların doğru seçilmesi gerekir. Su deposu sırasında kullanılan yanlış kimyasallar ölüme dahi yol açabilir. Kullanılan ürünler çamaşır suyu ve deterjan benzeri kimyasalların temizlenmesi zor olduğu için sağlık sorunlarına yol açar. Bu nedenle su deposu temizliğinde özel kimyasallar kullanmak gerekir. Ayrıca su deposunun ağzı da kapalı tutulmalıdır.

Ağzı açık olan su depolarının içine toz, pislik ve kir gibi maddelerin haricinde hayvanlar da girebilir. Deponuzun temizliğini firmamız en iyi şekilde gerçekleştirdikten sonra güvenliğini de en iyi şekilde sağlamanız gerekir. Vitrin temizlik kullanıcılara sağladığı geniş fiyat aralıkları sayesinde bütçe dostu bir firmadır. Kalitesi ve özverili çalışan elemanları sayesinde Kocaeli’de tercih sebebi olur. Siz de firmamızı tercih ederek kalitenin farkına görebilir, sağlığınızı da koruyabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyat aralıkları sayesinde tasarruf edebilirsiniz.

İzmit su deposu temizliği içinde buraya tıklayarak hizmet alabilirsiniz!

Derince su deposu temizliği içinde buraya tıklayarak hizmet alabilirsiniz!

Kartepe su deposu temizliği içinde buraya tıklayarak hizmet alabilirsiniz!

Gölcük Su Deposu Temizliği İçin Telefon Numaramız:

📞 Telefon: 0533 056 92 12  0536 032 92 12  0 262 226 03 41

📧 E-posta: temizlikkocaeli@gmail.com

📍 Adres:  Kemalpaşa Mahallesi Eski Postahane Sokak Demirsoy İşhanı 41100 İzmit/Kocaeli

🗺️ Google Haritalar: Aşağıdaki haritadan hemen yol tarifi alabilirsiniz!

Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!