Derince Merdiven Temizliği

Derince Merdiven Temizliği

Derince Merdiven Temizliği olarak bizler, bölge çapında yaptığımız titiz çalışmalar ve özenle seçtiğimiz çalışanlarımız ile ismimizi duyurmuşuzdur. Firmamız uzun yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Ne kadar titiz çalıştığımızı, işimize ne derecede önem verdiğimizi sizler uzun sürelerdir bilmektesiniz. Biz ne olursa olsun kendimizi sizlere ispat etmekten vazgeçmeyeceğiz. Ekibimiz güvenilir, anlayışlı ve titiz kişilerden oluşmaktadır.

Bugüne dek ekibimiz konusunda siz müşterilerimiz ile hiçbir sorun yaşamadık. Derince Merdiven Temizliği, size bu şekilde diğer şirketlerden farkını kanıtlamış durumdadır. Sizlerde bunun farkındasınız. Yıllardır bizimle çalıştığınız ve bize güvendiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Derince Merdiven Temizliği, siz müşterilerimize kendini yeteri kadar ispatladığı için şimdi firmamızı övmeyi oldukça gereksiz buluyoruz. Bundan dolayı sizlere merdiven temizliğinin ne kadar gerekli olduğu konusunda bilgilendirmek istiyoruz.

Neden Yapılır?

Aslında merdivenler ile günlük hayatımız içerisinde oldukça birlikteyiz. Alışveriş merkezlerinde yürüyen merdivenler, apartman merdivenleri, daire içerisinde bulunan merdivenler, okullarda, otellerde, şirketlerde … Aslında böyle düşününce merdivenlerin her yerde olduğunun farkına varabiliyoruz. Günlük hayat içerisinde onlarca, yüzlerce kişinin kullandığı bu merdivenler, özellikle yürüyen merdivenler, bir nevi bakteri yuvasına dönüşmüş oluyor. Merdiven korkuluklarından tutunan onlarca kişi… Çocuklarımız… Özellikle çocuklar hepinizin bildiği gibi oldukça zayıf bağışıklık sistemlerine sahiptirler. Bundan dolayıdır ki; çok kolay bir şekilde hastalık kapabilirler. Merdivenlerin etkisi bu konuda basite indirgenmiş olsa bile bizim her ihtimali düşünmemiz ve bulunduğumuz her yeri oldukça temiz tutuyor olmamız gerekir.

Günlük hayatta sıkça kullanıldığından dolayı yüksek oranda bakteri barındırırlar.

Yağışlı havalarda özellikle kış mevsimlerinde kirlenmeleri daha kolaydır. Gözle ayırt edilebilecek şekilde kirlendiğini görürüz ve bu durum ne apartman dairelerinde ne de alışveriş merkezlerinde hoş karşılanmaz.

Görünüm olarak kötü durur.

Temizlik, kültürümüzde mühim bir yer kaplar.

Herhangi bir böcek oluşumuna karşı temizlik şarttır.

Firmamız

Firmamız her zaman sizin yanındadır. Her türlü merdiven çeşidine karşın ekibimiz tarafından temizlik sağlanmaktadır. Yürüyen merdivenler, mermerden yapılmış normal merdivenler vs…

Güler yüzlü, titiz elemanlarımız tarafından sizin belirleyeceğiniz günlerde ve saatlerde merdiven temizliğiniz sağlanacaktır. Bizi seçin … Hem siz kazanın hem biz kazanalım …