Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Derince Ev Temizlik Şirketi 

Derince ev temizlik şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyimi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Derince temizlik şirketi olarak personellerimize ve kullanmış olduğumuz temizlik ürün ve makinelerimize güveniyoruz. Kaliteden ödün vermeyen firmamız temizlik konusunda sizin gülen yüzünüz olmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini ticari kardan üstün tutan firmamızın en büyük sermayesi mutlu ettiği müşteri kitlesidir. Temizlik firması olarak bizi tercih ettiğinize pişman olmayacağınızı ve temizlik işlerinde her zaman bizi arayacağınıza eminiz. Tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için size bir telefon kadar uzak olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Derince Ev Temizlik Şirketi

Derince Ev Temizlik Şirketi | Temizlik bir evin en önemli ihtiyacıdır. Günlük kişisel işlerimiz ev temizlememizin her zaman önüne geçer. Bu durumda evlerimizin temizliği için temizlikçi ya da temizlik firması ile anlaşmamız gerekir. Temizlikçiler günübirlik çalışırlar. Her zaman temizlikçi bulmanız mümkün olmayabilir. Temizlikçi bulmaktansa temizlik firmaları ile çalışmalısınız. Temizlik firmaları temizlik işini daha sistemli ve organize biçimde sunarlar. Çalışan ekipleri her zaman temizlik işinde daha ustadır. Temizlik firmaları işini düzgün yapmayan baştan savma temizlik işi yapan çalışanlarla çalışmazlar. Temizlik firmasında iş yapan temizlikçiler her zaman birinci sınıf kalite iş çıkarmak zorundadır. Aksi taktirde kişi işinden olabilir. Bunun bilincinde olan temizlik işçileri de birinci sınıf kalite hizmet verirler. Derince ev temizlik firmaları içinde önemli bir yere sahip olan firmamız şimdiye kadar aldığı bütün temizlik işlerini hakkıyla yapmıştır.

Derince Ev Temizlik Sirketleri

Derince ev temizlik firmamız Derince’nin tüm bölgelerinde aktif temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik işini güvenle firmamıza verebilirsiniz. Temizlik firması olarak temizlik konusunda çok iddialıyız. Birçok firmanın size veremeyeceği temizlik hizmetini bizden alabilirsiniz. Geleceğiniz için temiz bir çevrede yaşamak istiyorsanız temizlik işini bizlere vermelisiniz. Firma olarak temizlik konusunda problemsiz hizmet vermekteyiz.

Derince Ev Temizliği

Derince Ev Temizlik Şirketi olarak ev temizlik işini bize verdiğinizde ev temizliği konusunda verdiğimiz hizmetler şunlardır:

 • Elektrikli süpürge ile evlerinizin tozunu dip bucak alıyoruz.
 • Cam ve PVC ve mermerlerinizin temizliğini yapıyoruz.
 • Kapılarınızı siliyoruz.
 • Koltuklarınızı silip yıkıyoruz.
 • Aydınlatma anahtarlarınızı temizliyoruz.
 • Banyo fayanslarınızı, duşa kabinlerinizi, küvet ve lavabolarınızı temizliyoruz.
 • Duvarda tespit ettiğimiz lokal lekeleri temizliyoruz.
 • Mutfak dolaplarınızı temizliyoruz.
 • Vitrinlerinizin hijyenini sağlıyoruz.
 • Balkon, teras ve killerinizi temizliyoruz.
 • Derince Ev Temizlik Şirketleri

Derince Ev Temizlik Şirketi

Derince ev temizlik şirketimiz Derince bölgesinde 7 gün 24 saat temizlik hizmeti sunar. Ev temizliği için 1 gün öncesinden randevu almalısınız. Derince temizlik şirketi olarak ev temizliği, ofis temizliği, inşaat temizliği, dış cephe cam temizliği, okul dershane ve kamusal alan temizliği, koltuk ve halı temizliği, su ve sel baskın temizliği, yangın sonrası temizlik, endüstriyel temizlik, fabrika temizliği, gemi tekne ve yat temizliği alanlarında hizmet sunuyoruz. Derince ev temizlik şirketleri içinde bizi tercih etmenizi haklı çıkaracak gerekçelerimiz şunlardır:

Uzman bir temizlik şirketiyiz. Temizliğin nasıl yapıldığını çok iyi biliyoruz. Çok sağlam ve deneyimli bir temizlik ekibimiz var. Ekibimiz uzun yıllardır temizlik işi yapan kişilerdir. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veriyoruz. Müşterilerimizi tek seferlik iş yaptığımız müşteriler olarak görmüyoruz. Her mutlu müşterinin bizim reklam kaynağımız olduğunu biliyoruz. Bu yüzden her zaman müşteri memnuniyetini birinci sırada tutuyoruz. Uzman ekip, sağlıklı temizlik ürünleri, sağlam ekipmanla hizmet veriyoruz. Bu yüzden her zaman birinci sınıf kalitede iş çıkarıyoruz.Temizliği bizim kadar temiz, bizim kadar uygun fiyata yapabilecek başka bir firmanın olmadığını iddia ediyoruz. Ödeme konusunda her zaman müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Ofis temizliği temizliği içinde buraya tıklayarak hizmet alabilirsiniz!

İş yeri temizliği içinde buraya tıklayarak hizmet alabilirsiniz!

Derince Ev Temizlik Şirketi İçin Telefon Numaramız:

📞 Telefon: 0533 056 92 12  0536 032 92 12  0 262 226 03 41

📧 E-posta: temizlikkocaeli@gmail.com

📍 Adres:  Kemalpaşa Mahallesi Eski Postahane Sokak Demirsoy İşhanı 41100 İzmit/Kocaeli

🗺️ Google Haritalar: Aşağıdaki haritadan hemen yol tarifi alabilirsiniz!

Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!