Derince Apartman Site Temizliği

Derince Apartman Site Temizliği

Derince apartman site temizliği yapılırken artık yeni yöntemlerle ve düşük maliyetlerle bu temizliği yaptırmak mümkün olabilmektedir. Tüm bu temizlik işleri yapılırken akla gelebilecek sorular ise şunlardır.

Temizlik personeli güvenilir mi?

Apartman temizlik elemanları sigortalı mı?

Temizlik hangi periyotlarda yapılmakta?

Temizlik malzemeleri kimin tarafından karşılanıyor

Temizlik sırasında nereler temizleniyor?

Bina Temizliğinde Neler Yapılır?

Tüm bu sorularla birlikte aklınıza gelebilecek bütün soruları eğer bir temizlik firması ile anlaşırsanız sormanız mümkündür. Elbette ki Derince apartman site temizliği yapılırken aynı zamanda daha önceleri yaygın olan site veya apartman görevlilerinin yaptıkların çöp toplama işini kimin yapacağının da bilinmesi gerekir. Bu tür işleri de firmalar üstlenebilmektedir. Ancak bunların temizlik firması ile anlaşılırken konuşulması gerekir.

Bununla birlikte bu tür firmalar ile anlaştığınızda ayrıca görevli bulundurmanıza da gerek kalmayacağı için, görevliler için ödeyeceğiniz maaş, sigorta primi gibi ödenekler yanında apartman veya sitede ayrıca kapıcı dairesi bulundurmanıza da gerek kalmayacaktır. Uzun süre aynı yerde çalışan görevlilerin apartman ve site kat malikleriyle samimi olmaları ve bi nedenle işlerini aksatmaları gibi durumlarla da karşılaşılmayacağından temizlik firmaları ile anlaşıldığında temizlik işlerinin tam ve hijyenik şekilde yapılması sağlanacak ve apartmanınız veya da siteniz tertemiz hale gelecektir.

Derince apartman ve site temizliği yapılırken firmalar kullanacakları malzemeleri beraberlerinde getireceklerinden sizin ayrıca bu malzemeleri tedarik etmenize de gerek kalmayacağı görülecektir. Ayrıca temizlikte kullanılacak malzemelerin kalitesi size daha önceden sunulacağından apartman veya site temizliğinde hijyenik bir ortam bağlanır.

Bina ve site temizliğinde yapılacak işlemlere gelindiğinde merdivenler süpürüldükten sonra fırça, paspas ve mob ile temizlenir. Binanın dış kapısı, merdivenler ve korkuluklar temizlenir. Asansörlerin iç ve dışı, kapı önleri temizlenir. Kapıya yapıştırılan reklam amaçlı kağıtlar çizilmez jilet ile temizlenir. Posta kutusu, su sayaçları, elektrik gösterge levhaları silinir. Tüm bu işlemleri yapan ekibin aylık olarak temizlik konusunda eğitim aldığı ve temizlik ile ilgili teknolojik yenilikler konusunda bilgilendirildikleri de sağlanır. Bu şekilde apartman veya siteniz hijyenik bir ortama kavuşur.