Apartman Temizliği

Apartman Temizliği

Apartman Temizliği, toplu yaşam alanları ve yüksek binaların artışı temizlik ihtiyacını da artırmıştır. Bu artış farklı bir temizlik hizmetini de geliştirmiştir. Apartman, toplu kullanılan alanlar olması sebebiyle zaman zaman büyük sıkıntılara neden olabilmektedir. Özellikle apartman merdivenleri günlük temizlenmesi gereken alanlardandır. Bunun yanında asansörler de temizlik isteyen dar ve kapalı olmasıyla çabuk havasız kalan bir yerdir. Kapı önüne bırakılan çöpler yüzünden apartmanda kötü koku oluşmakta ve uzun süre alınmadığında haşerelere ve bozulmalar sebebiyle kurtlanmalara neden olmaktadır. Bu durum apartmanda yaşayanları rahatsız etmekte ve tartışmalara kadar gitmektedir. Çünkü temizlik insanlar için vaz geçilmez bir unsurdur.

Apartman Temizliği

Kötü koku huzur kaçıran ve sinirlenmeye sebep olan kimsenin istemediği ve kabul etmeyeceği bir durumdur. Ne var ki bu durum toplu yaşam alanları için kaçılmaz olabiliyor. Özellikle çocukların oynarken oturduğu merdivenler hijyenik olmadığından çocukların çabuk mikrop kapmasına da neden olabilir. Çocuklar için eğlence olan bu alanlar sizi tedirgin eder. Ancak doğru bir apartman temizliği firması ile anlaştığınızda işi onlara teslim ederek gerekli aralıklarla temizlenmesini sağlamış ve temizlik konusundaki olumsuzluklardan uzaklaşmış olursunuz. Çöplerin toplanması için ayrıyeten başka bir temizlik elemanına ihtiyaç duymazsınız.

Apartman Temizliği Nasıl Yapılır?

Apartman merdivenlerinin süpürülüp silinmesi

Örümcek ağları temizlenmesi

Korkuluklar ve asansörler ile kapı zilleri silinmesi, asansördeki kokunun giderilmesi

Merdiven boşluğunda bulunan camların silinmesi

Dış kapının silinmesi

Çöplerin toplanması

Otoparkların temizliği

Yeni yapılmış apartmanlarda inşaat kalıntılarının temizlenmesi. Cam ve zemindeki kireç kalıntılarının temizlenmesi

Yangın merdivenleri ve yangın söndürme ekipmanlarının temizliği

Posta kutularının temizliği

Size gerekli tüm temizlik hizmetini sunan apartmanların büyük bir sorunu haline gelen ortak kullanım alanları, stresli ve yoğun iş dönüşünde karşılaştığınız apartman sorunları artık korkulu rüyanız olmaktan çıkar. Komşularınızla temizlik yüzünden yaşanacak gerginliklerin önüne geçilmiş olur. Hijyenik ortamda bulunmanın rahatlığına kavuşursunuz. İstediğiniz apartman temizliğihizmeti için bizi aramayı unutmayın. İstediğiniz konuda bilgi alabilir ve yaşanılası ortamlara kaliteli hizmetimizle kavuşabilirsiniz. Her zaman ve her yerde temizlik şart ilkesiyle müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.