kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İLE ZAMANDAN TASARRUF

  • Temizlik Şirketleri İle Zamandan Tasarruf

Temizlik Şirketleri İle Zamandan Tasarruf

 

Artı temizlik işi evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde temizlik şirketleri tarafından yapılarak zamandan kazanç elde edilmektedir. Buradan hareketle sunmuş olduğumuz temizlik faaliyetlerindeki hedef evlerde bayanların ve ev halkının iş hayatından geri kalan zamanda temizliğe harcayacakları zamanı dinlenme ve eğlenmeye ayırarak kazanç elde etmeleri olmaktadır. Iş yerlerine verdiğimiz temizlik hizmetindeki hedef ise iş yerindeki personelin bir kısmının bu konu için ayrılarak kaybolacak performans ve ya üretim kaybını önlemektir. Temizlik faaliyetindeki asıl amacımız müşteri memnuniyeti olduğundan temizlik için gidilen bütün noktalarda sahibi veya yönetici pozisyonundaki kişilerin tercihleri doğrultusunda temizlik faaliyetleri yapılır.

Temizlik şirketleri ile yaptığımız aynı faaliyetler rekabet edebilecek düzeyde gerçekleştirilir ve aranan süreklilik arz eden faaliyetlere sahip personelimiz sayesinde güvenli çalışmalar ortaya koymaktayız. Yaptığımız temizlik faaliyetinin sürekli arkasında durarak müşterinin en ufak şikayetinde sil baştan temizlik uygulamak yöntemiyle kötü imajları yok etmekteyiz. Bu tür şikayetler doğrultusunda ikinci kez gidilen ev, ofis ve iş yerlerinden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Özellikle evlerde bayanların istekleri doğrultusunda çalışmalar yapıldığından tercih edilen elemanların bayan veya erkek olarak ayırt edilebilmesine yeterli seviyede hizmet vermekteyiz.

Ev Temizlikleri

Temizlik şirketleri bir çok evlerde ve iş yerlerinde bulunan mutfak temizliklerini yüzeysel geçebilmektedirler. Fakat bizim prensiplerimize aykırı olan bu tür bir temizlik gerçekleştirmek elemanlarımızın da yeterli bulmadığı bir faaliyettir. Bu yüzden temizlik için gidilen ev ve iş yerlerinde bulunan mutfakların temizliğini yaparken özellikle dolap içleri boşaltılarak raf alt ve üstleri tün detaylarıyla, çekmeceler içleri boşaltılıp yerlerinden çıkartılarak tüm ince ayrıntılar en kaliteli deterjanlar ile temizliği yapılmaktadır. Aynı zamanda bulaşık makinası yerinden çıkarılarak arka kısımları, fırın yerinden alınarak yağlı tüm yüzeyler, buzdolabının arkası bunun gibi mutfakta hareket edebilen bütün dolap ve cihazların alt ve arka kısımlarının temizliği yapılarak mutfakta el değmeyen yer bırakılmamaktadır.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212